VIP Güvenlikçi: Tarkan Kucağıma Geldi

VIP Güvenlikçi Tarkan Kucağıma Geldi
Paylaş
 

Menajer Kartal Gümüş’ün sunduğu, “Yıldızların Altında” programında konuşan VIP güvenlik görevlisi Levent Süleyman Ağaoğlu, “Tarkan benim kucağıma geldi.” dedi.

Yıldızların Altında programına konuk olan VIP güvenlik görevlisi Levent Süleyman Ağaoğlu, kariyerinin önemli anlarını anlattı. Ağaoğlu, Kartal Gümüş’ün sunduğu programda şu çarpıcı açıklamaları yaptı:

 “Ağaoğlu, o dönem Tarkan’a ulaşma sürecim sanki benim hayatımda çizilmişti. Bir organizasyon çalışmasında bir gün bir pahalı araç durdu yanımda. Bir baktım ki Tarkan arkada oturuyor. Arabanın kapısını açtı ve indi. İnince ben de tuttum. Buyurun ‘Hoş geldiniz’ dedim. ‘Hoş bulduk’ dedi. Beraber yata kadar yürüdük. Aslında oraya gitmeleri lazımdı ama bana geldiler direkt. Adam, oraya milyon dolarlık organizasyon yapmış, Tarkan benim kucağıma geldi yani. Daha sonra Tarkan’ı çağırdılar. Tarkan çıktı benimle tanıştı. Programın sonlarına doğru Menajeri Uygar Ataş, geldi dedi ki; ‘Bizimle sürekli çalışır mısın?’ dedi. ‘Bu ne’ dedim? kendi kendime, milli piyangodan çıkar gibi sürekli bir teklif geliyor bana. Ardından aradı hemen sözleşme yapalım dedi. Böylece başlamış olduk.

Mesela ben Tarkan’da en büyük bombamı Trabzon konserinde patlatmıştım.  Öğlen vakti şehit haberleri geldi. Şehitlerden bir tanesi de Trabzonlu. Tarkan’a dedim ki : ‘Abi, artık ikinci şarkıdan sonra indireceğiz seni’. ‘Ne oldu?’ dedi. ‘Şehit haberleri var’ dedim. ‘Ama 50 bin kişi izliyor beni’ dedi. Dedim ki : ‘Şimdi izliyorlar. Biraz sonra dalgalanma başlayacak’. Ardından Tarkan, dedi ki: ‘Şehit haberleri varmış. Başımız sağ olsun. Ben bir uzun inceyi okuyup ondan sonra bırakayım’ dedi. Ondan sonra takdir de aldı.”

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM