Ulus Haber
Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet
Sosyal Medyada Paylaş
25 Ekim 2020
admin

Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Türkiye ekonomisinin son durumunu youtube kanalında değerlendirdi.

Programında, “Türkiye ekonomisi hakkında kehanette bulunmak mümkün müdür?” diye soran Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kendi sorusunu, “bilimde kehanet diye bir şey yoktur!” diyerek cevapladı.

Geçmiş yıllarda televizyon programlarında ve farklı ortamlarda ifade ettiği konuların gerçekleşmesini ise matematiği, mantığı ve data analizlerini doğru yapmaktan kaynaklanan bir sonuç olarak değerlendirdi.        

Demirtaş, olaylara matematiksek, mantıksal ve bilimsel bakıldığı zaman söylenenlerin birçoğunun gerçekleşmesinin daha mümkün olduğunu ifade ediyor.

Yine bu videoda Türkiye ekonomisi hakkında çok önemli bilgilere ulaşabileceksiniz. Özellikle son 30 yıllık veriler çarpıcı olarak karşınıza çıkacak.

Videoyu sonuna kadar izlemekten vazgeçmeyin…

Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet
Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet

Bir adet yorum var.

  1. akıllı olmak lazımmm
    hergün youtubede bir sorü ekonomi videosu izliyorum yüzde 90 ı ekonominin ve faiz sisteminin yanlış olduğundan bahsediyor bağırıyor fakat bizim koca koca bakanlarımız müşteşarlarımız danışmanlarımız var ama acaba hangisi doğru söylüyor CEVAP… ekonominin bu günkü durumu ve gidişatına bak sizce hangisi doğru söyüyor birde dıj güçler var ???????? sizi gidi dıj güçler siziiii

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU