Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet

Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet
Paylaş
 

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Türkiye ekonomisinin son durumunu youtube kanalında değerlendirdi.

Programında, “Türkiye ekonomisi hakkında kehanette bulunmak mümkün müdür?” diye soran Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kendi sorusunu, “bilimde kehanet diye bir şey yoktur!” diyerek cevapladı.

Geçmiş yıllarda televizyon programlarında ve farklı ortamlarda ifade ettiği konuların gerçekleşmesini ise matematiği, mantığı ve data analizlerini doğru yapmaktan kaynaklanan bir sonuç olarak değerlendirdi.        

Demirtaş, olaylara matematiksek, mantıksal ve bilimsel bakıldığı zaman söylenenlerin birçoğunun gerçekleşmesinin daha mümkün olduğunu ifade ediyor.

Yine bu videoda Türkiye ekonomisi hakkında çok önemli bilgilere ulaşabileceksiniz. Özellikle son 30 yıllık veriler çarpıcı olarak karşınıza çıkacak.

Videoyu sonuna kadar izlemekten vazgeçmeyin…

Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet
Türkiye Ekonomisi Hakkında İnanılır Kehanet
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. faik vardar dedi ki:

    akıllı olmak lazımmm
    hergün youtubede bir sorü ekonomi videosu izliyorum yüzde 90 ı ekonominin ve faiz sisteminin yanlış olduğundan bahsediyor bağırıyor fakat bizim koca koca bakanlarımız müşteşarlarımız danışmanlarımız var ama acaba hangisi doğru söylüyor CEVAP… ekonominin bu günkü durumu ve gidişatına bak sizce hangisi doğru söyüyor birde dıj güçler var ???????? sizi gidi dıj güçler siziiii

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM