Ulus Haber
Tekstil Sanayicileri KMTSO’da Buluştu
Sosyal Medyada Paylaş
16 Ekim 2020
admin

Tekstil Sanayicileri KMTSO’da Buluştu

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KMTSO) iplik sanayi, dokuma, boya ve kasar sanayi, örme ve konfeksiyon sanayinde faaliyet gösteren firmalar Tekstil Sektörü Ortak Akıl Toplantısı’nda bir araya geldi.

Video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen toplantıya KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, KMTSO Başkan Yardımcısı Serdar Zabun, KMTSO Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Toprak, KMTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Beşen, KMTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Tanrıverdi ve çok sayıda sanayici ve işadamı katıldı.

Toplantıda sektörün genel durumu, yatırım, üretim, ihracat ve istihdam alanındaki gelişmeler ve öncelikli sorunlar, Covid-19 salgınının sektöre etkileri ile salgın sonrası yeni döneme ilişkin görüş ve önerilere yer verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu şunları söyledi: “Alınan tedbirler gereği sektör toplantımızı video konferans aracılığı ile yapıyoruz. Kahramanmaraş tekstil sektörünün en önemli üretim merkezlerinden birisidir. Yatırım, üretim, istihdam ve ihracatta Türkiye’nin en başarılı kentleri arasındadır.”

Tekstil Sanayicileri KMTSO’da Buluştu
Tekstil Sanayicileri KMTSO’da Buluştu

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU