Kitaplarda Yüzde 50 İndirim Bu Fuarda

Kitaplarda Yüzde 50 İndirim Bu Fuarda
Paylaş
 

Edebiyat tutkunlarının geleneksel buluşması D&R Kitap Fuarı kapılarını 4. kez açtı.

Kitapseverlerin her yıl büyük bir ilgiyle takip ettiği D&R Kitap Fuarı, 4.yılında dolu dolu içerikler ve büyük indirim kampanyasıyla bir kez daha kapılarını açtı.

D&R’ın geleneksel hale gelen kitap fuarında bu yıl ilk kez dünyaca ünlü yazar Dan Brown ile canlı yayın gerçekleştiriliyor.

Aynı zamanda online söyleşiler, dijital imza günleri, usta kalemlerle yapılan ilgi çekici röportajları içeren kitap eki ve edebi dünyanın her tarzına hitap eden farklı temalar kitap tutkunlarıyla buluşuyor.

15 Kasım’a kadar devam edecek fuarda tüm kitaplarda geçerli ikinciye %50 indirim fırsatı, katılımcıları bekliyor.

BÜTÜN KİTAPLARDA İKİNCİYE %50 İNDİRİM FIRSATI!

Tüm kitap tutkunlarını fırsatlarla dolu edebiyat buluşmasına davet eden D&R, 49 ildeki 207 magazasında geçerli “Bütün kitaplarda ikinciye %50 indirim” kampanyası ile fuar ziyaretçilerini mutlu ediyor. 15 Kasım tarihine kadar devam edecek D&R Kitap Fuarı’nda hem kitap sevgisini doyasıya hissedin hem de kaçırılmayacak kitap kampanyası ile kitaplığınızı doldurun.

En yakın D&R mağazasını ziyaret edenler, D&R’ın fuar özelinde ünlü yazarlarla yaptığı ilgi çekici röportajları ve yazarların köşe yazılarını içeren kitap ekinin sahibi oluyor. Orhan Pamuk, Ahmet Ümit, Ahmet Şerif İzgören, Ali Lidar, Başak Sayan, Doğan Cüceloğlu, Burak Aksak, Gülten Dayıoğlu, Judith Liberman, Kaan Murat Yanık, Selim İleri, Celil Sadık, Emrah Safa Gürkan, Kürşat Başar, Mümin Sekman, Salih Zengin ve Sinan Canan’ın röportajlarının yer aldığı kitap eki, okuyuca yazarlara ilişkin farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Kitaplarda Yüzde 50 İndirim Bu Fuarda
Kitaplarda Yüzde 50 İndirim Bu Fuarda
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM