Kasımın Şampiyonu Bilal Sonses-Yıldız Tilbe

Kasımın Şampiyonu Bilal Sonses-Yıldız Tilbe
Paylaş
 

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’un kasım ayında en çok dinlenenler listesi belli oldu.

Yerli single’lar kategorisinin zirvesinde Bilal Sonses ile Yıldız Tilbe’nin düeti Hasbelkader yer alıyor.

Muud’un en çok dinlenen yerli singler’lar listesinin ilk sırasında, geçen ay çıkış yapan ve o günden bu yana milyonlarca dinleyiciye ulaşan Bilal Sonses ile Yıldız Tilbe’nin düeti Hasbelkader bulunuyor.

En çok dinlenen yerli single’lar listesinde Hasbelkader’i; İkiye On Kala’nın Kafamda Kentsel Dönüşümler şarkısıyla Tuğçe Kandemir ve Özkan Meydan ile Alican Özbuğutu’nun ortak çalışması Kördüğüm takip ediyor.

Yerli albümler kategorisinin zirvesinde Sibel Can’ın Hayat albümü yer alırken hemen ardından Zeynep Bastık’ın Akustikler ve Gazapizm’in Hiza isimli çalışmaları sıralanıyor. En çok dinlenen yerli sanatçılar ise İrem Derici, Bilal Sonses ve Irmak Arıcı olarak belirlendi.

Muud’da en çok dinlenen yabancı albümler kategorisinin zirvesinde, ekim ayının sonunda çıkan ve müzik eleştirmenlerinden olumlu yorumlar alan Ariana Grande’nin 14 şarkılık Positions albümü yer alıyor. R&B ve pop karışımı parçalardan oluşan Positions’ı Sam Smith Love Goes ile The Weeknd ise After Hours albümüyle takip ediyor. Yabancı single’lar ve en çok dinlenen yabancı şarkıcılar kategorilerinin zirvesinde, sıra dışı stili ve kendine özgü müzik tarzıyla Billie Eilish var. Single’larda Eilish’in Therefore I Am parçasıyla ilk sırada yer aldığı listede INNA Nirvana, SAINt JHN da Roses (Imanbek Remix) adlı çalışmasıyla konumlanıyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM