Erdoğan: Maraş Bölgesinde Şöyle Topluca Bir Piknik Yapacağız

Erdoğan Maraş Bölgesinde Şöyle Topluca Bir Piknik Yapacağız
Paylaş
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kahramanmaraş İl Kongresine katılmak için gittiği kentte Kıbrıs’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Kıbrıs’ta Türkiye’yi seven bir liderin seçildiğine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret edeceklerini açıkladı.

Erdoğan konuşmasında şunları dile getirdi: “Kıbrıs Kuzey Kıbrıs’a seçim yapıldığı ve bu seçim neticesinde Türkiye’yi seven kabullenmiş bir kardeşimiz orada Cumhurbaşkanı oldu. İnşallah Kıbrıs’a şimdi yeni bir süreç başlıyor. Ayın 15’nde biz Cumhur İttifakı olarak Sayın Bahçeli ile birlikte inşallah heyetimiz Kuzey Kıbrıs’ta olacağız. Orada törenlere katılacağız ve törenlerden sonra daha kapalı Maraş bölgesinde şöyle topluca bir piknik yapacağız. Anavatan yavru vatan bu birlikteliğimizi orada bizzat yaşayarak ortaya koyacağız buna ihtiyaç vardı. 

Bütün bunları yapmasaydık biz milletimizin yüzüne bakabilir miydik. İşte bunun için diyoruz ki, hem mücadele yürüteceğiz hem bunun bedelini ödeyeceğiz, hem de hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Rabbimin verdiği ömrün her aldığını bu Kutlu davayı zafere ulaştırmak için harcamak bize şereflerin en büyüğüdür. AK Partinin her bir mensubu işte böyle bir sorumluluğun altında olduğunu bilmelidir. Milletimiz nasıl son 18 yıllık geçmişini bizimle birlikte yürüyerek geçirmişse geleceğini de yine evet bu kadroda görüyor, çok daha önemlisi bizden de buna uygun gayret bekliyor.”

SHA

Erdoğan Maraş Bölgesinde Şöyle Topluca Bir Piknik Yapacağız
Erdoğan Maraş Bölgesinde Şöyle Topluca Bir Piknik Yapacağız
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM