Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Zafer Müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Zafer Müjdesi
Paylaş
 

AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatının 7. Kongresine katılmak için kente gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu sabah ilham Aliyev kardeşimle görüştük. Zafere inşallah yaklaşıyoruz.” dedi

AK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan Kongresine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada partililere seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şunları ifade etti: “Suriye’de biz var olduk, Libya’da biz var olduk, şimdi de Azerbaycan’da biz var olduk biz varız. Bu sabah ilham Aliyev kardeşimle görüştük. Şuandaki gelişmeleri bizzat kendisinden dinledim. Elhamdülillah ve olumlu gelişmeleri kendisinden dinleyeceğiz ayrıca mutlu olduk. Zafere inşallah yaklaşıyoruz.

Şöyle bir çevremize AK Parti ve Tayyip Erdoğan’ı sevenler niye seviyor? Sevmeyenlerin niye sevmiyor? diye baktığımızda göreceğimiz manzara işte budur. Ne işin var senin Azerbaycan’da, ne işin var senin Suriye’de, ne işin var senin Libya’da, işte bizi bunun için söylüyorlar. Emperyalistlerin zalimlerin karşısında olacağız çünkü bizim ecdadımız her bulun mücadelesini verdi. Bizim milletimiz sever. Buna karşılık da bizden zalimden nefret eden o hainler nefret ederim. Türkiye işte bu misyonun sahibi olarak yükseldiği için bu kadar şimşeklerini üzerine çekiyor.”

SHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Zafer Müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Zafer Müjdesi
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM