Aksigorta O Markayı da Portföyüne Kattı

Aksigorta O Markayı da Portföyüne Kattı
Paylaş
 

Aksigorta, Peugeot ve Citroën ile olan marka kasko ürünlerini yeniledi.

Portföyüne Opel markasını da dahil eden Aksigorta; Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroën ve Opel markaları için için tek tip bir marka kasko geliştirmiş oldu.

Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, portföyünde bulunan Peugeot ve Citroën markalarına Opel’i de dahil etti. Groupe PSA’ya ait Opel markasının da eklenmesiyle Peugeot, Citroën ve Opel’e özel olarak tek tip kasko içeriği oluşturan Aksigorta, mevcut kasko içeriklerinde de iyileştirmeler yaptı.

Opel markasının portföye eklenmesiyle Peugeot, Citroën ve Opel markalarını kapsayan özel bir kasko teminat ve hizmet içeriği geliştirdiklerini ifade eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Mevcut durumda portföyümüzde bulunan Peugeot ve Citroën markalarına Opel’i de dahil ederek, Groupe PSA’ya ait üç markaya birden hizmet vermeye başladık. Aksigorta olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle onların yanında olmaya devam ediyoruz. Bu yaklaşımla, Groupe PSA müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde göz önünde bulundurarak, mevcut kasko hizmet içeriğimizi genişlettik’’ diye konuştu.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM